Navigovat do servisuKarviná - Staré Město, Bohumínská 373/7Telefon+420 596 322 020 E-mailcruservis@cruservis.cz Otevírací dobaPo - Pá: 7.45 - 16.45 So: po dohodě

PRINT code - značení autoskel leptáním VIN kódu

PRINTcode je nejnovější technologie na tisk speciálních šablon, díky kterým vyleptáte daný VIN na skla vozidla. Technologie PRINTcode se skládá se speciálně upravené tiskárny a softwaru. Software PRINTcode umožňuje tisk VIN kódu, jako jediný i Vašeho loga nebo loga značky vozidla a ihned provede registraci daného VIN kódu a vozidla do databáze ECCR, včetně tisku certifikátu a osvědčení o provedení označení vozidla.

Kontaktujte nás

Produkt VINPRINT II je schválené příslušenství ŠKODA AUTO

Produkt VinCodeCar, je sada obsahující veškeré komponenty potřebné k aplikaci VIN kódu technologií leptání PRINTcode na vnitřní stranu skel automobilů a v případě autofólií aplikaci z vnější strany skel automobilů. Součástí produktu je automatické zaregistrování VIN kódu vozidla do databáze European Car Code Register.

Na výstražné samolepce, která obklopuje vyleptané VIN, je uvedena společnost, která provedla označení vozidla, jako garant profesionálního provedení označení vozidla technologií PRINTcode podle stanovených postupů výrobcem. V případě označení nového vozu VIN kódem a logem daného dealera, je toto označení považováno za garanci nákupu a jasného původu daného vozidla.

Technologie PRINTcode, jako jediná umožňuje vyleptat logo společnosti nebo logo značky vozidla, jako trvalý doklad profesionálního označení vozidla. Je jen na Vás jestli budete chtít samotné VIN, nebo nějaké logo značky. Samozřejmě jsme schopni vyleptat jakýkoliv nápis nebo logo dle Vašich podkladů (omezeno počtem znaků).

Vozidlo označené technologií PRINTcode, je trvalé a nelze bez viditelného poškození skla odstranit, jako je to možné u některých konkurenčních firem.

Díky registrací do databáze ECCR, si každý klient může po zadání daného VIN bezplatně zkontrolovat, že vozidlo bylo označeno technologií VinCodeCar.

Značení autoskel je velmi účinná prevence proti odcizení vašeho vozidla, která je jedinečná umístěním leptaného VIN z vnitřní nebo vnější strany skel vozidla, v blízkosti homologační značky skla.

Tuto službu nabízíme za 990.- Kč včetně DPH

Proč značit VIN ?

Podle statistiky MVČR se v České republice se denně odcizí cca 40 osbních vozidel.

To znamená, že zhruba každých 30 minut je v České republice odcizeno 1 vozidlo.

Vyleptáním VIN na skla automobilu snížíte dle statistik riziko odcizení o více jak 94%!!!

Jak je to možné?

Zloději vozů jsou nuceni po jejich odcizení automobil zlegalizovat. V praxi tato legalizace spočívá ve změně VIN vozidla na jiné. Je-li však VIN vyleptán na všech sklech vozidla, je zloděj nucen skla vyměnit, což je pro něj nejen nákladné a pracné, ale zároveň mu přináší problém kam s důkazním materiálem - skly vozidla.

Pro zloděje tak vyznačené VIN znamená:
- koupit všechna skla vozidla (pokud chce zloděj vozidlo deklarovat jako nebourané musí být všechna skla z jednoho čtvrtletí stejného roku, což je v praxi sehnat téměř nemožné)
- skla vyměnit
- původní skla zničit a zbavit se jich

Výše uvedený postup si zloději aut velmi dobře uvědomují a proto při krádeži vozů vybírají vozy stejné, ale neoznačené.

Seznam nejčastěji odcizených automobilů (podle značek):

  1. ŠKODA
  2. VW
  3. AUDI
  4. MERCEDES, BMW a jiné luxusní vozy
  5. FORD
  6. PEUGEOT
  7. RENAULT
  8. FIAT
  9. OPEL
10. CITROEN

Kontaktujte nás

Souhlasím, aby společnost CRU Servis s.r.o. jako správce zpracovávala moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři. Další informace ke zpracování naleznete v informacích o ochraně osobních údajů