Navigovat do servisuKarviná - Staré Město, Bohumínská 373/7Telefon+420 596 322 020 E-mailcruservis@cruservis.cz Otevírací dobaPo - Pá: 7.45 - 16.45 So: po dohodě
Profil firmy

Profil firmy

Naše společnost působí od roku 1991, kdy jsme si pro svou činnost pronajali areál bývalého zahradnictví v Karviné-Starém Městě u výpadovky na Bohumín. V roce 1998 jsme tyto prostory odkoupili a dnes jsou již z 90 % generálně zrekonstruovány.

Během dvacetiletého působení jsme rozšířili vozový park o tři odtahová vozidla zn. VW LT 35, MB Sprinter 412 D, MB Sprinter 416 CDI a servisní vozidla Renault Rapid a Citroen Berlingo. Otevřeli jsme novou karosářskou dílnu. Investovali jsme nemalé prostředky do technického a diagnostického vybavení autoservisu, ke kterému patří též vybavení pneuservisu, geometrie a karosárny.

Pro zkvalitnění služeb jsme zrekonstruovali prostory pro naše klienty a také zázemí pro samotnou práci našich zaměstnanců. Celý areál je pokryt WIFI signálem s přístupem na internet. Klienti čekající na opravu svého vozidla mohou využít čekárnu s kavomatem, TV, dětským koutkem. V letních měsících je pro ně připravena venkovní pergola s dětským hřištěm.

Po celou dobu jsou naši pracovníci průběžně školeni ve školícím středisku firmy Bosch, se kterou jsme v roce 2004 podepsali smlouvu o spolupráci v rámci celosvětové servisní sítě Bosch Car Service.

Od roku 1999 jsme členy profesního sdružení Svazu Autoopraven ČR (SAČR) a profesního řetězce Partner Elit, Car Fleet Service a Ford Service Club. Úzce spolupracujeme s Českou pojišťovnou. Jsme taktéž členy Hospodářské komory okr. Karviná.

V roce 2005 jsme rozšírili naši flotilu vozidel o dvě nová náhradní vozidla Škoda Fabia a v roce 2008 o další tři náhr.vozidla, která dnes hojně využívají naší klienti jak na servise tak i na karosárně. V roce 2005 jsme získali certifikát jakosti ISO 9001:2001 od cert. spol. TÜV.

Zatím posledním naším úspěchem je 3.místo v celostátní soutěži Autoservis Roku 2008, které nám bylo uděleno Svazem dovozců a opravářů mot. vozidel ČR (SAČR).

Od prosince 2013 se firma Vítězslav Capek - CRU Servis přetransformovala změnou právní subjektivity na CRU Servis s.r.o. Touto změnou se pro klienty našeho servisu nic nezměnilo, vše zůstalo na svém místě se stejným týmem lidí.

Naším cílem je dále rozšiřovat a zdokonalovat služby pro naše klienty vč.zázemí servisu.

Kontaktujte nás

Souhlasím, aby společnost CRU Servis s.r.o. jako správce zpracovávala moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři. Další informace ke zpracování naleznete v informacích o ochraně osobních údajů