Navigovat do servisuKarviná - Staré Město, Bohumínská 373/7Telefon+420 596 322 020 E-mailcruservis@cruservis.cz Otevírací dobaPo - Pá: 7.45 - 16.45 So: po dohodě

V sedmi kategoriích ankety „Nejlepší značka“ vítězí opět Bosch

20.4.2013

  

Čtenáři časopisu Auto, Motor und Sport hlasovali pro své oblíbené značky.

Značka Bosch zvítězila již poosmé.

Již od roku 1977 hlasují čtenáři německého motoristického časopisu Auto, Motor und Sport v anketě „Nejlepší auta“ a nejinak tomu bylo i v roce 2013 – již poosmé měli čtenáři navíc možnost vybrat nejlepší značku v různých kategoriích. Kvalitní výrobky značky Bosch letos získaly sedm prvenství, což jednoznačně svědčí o tom, že motoristé společnosti Bosch důvěřují.

Časopis Auto, Motor und Sport patří k nejčtenějším motoristickým časopisům v Evropě a pro milovníky aut z řad německých čtenářů je tím vůbec nejoblíbenějším čtením. S časopisem je spojena tradice každoroční čtenářské ankety o nejlepší automobilové značky.

Od roku 2006 k hlasování také přibyl výběr nejlepších značek v automobilovém sektoru jako takovém, čtenáři tedy například hlasují pro dodavatele, sítě servisů a banky výrobců. Od zahájení ankety „Nejlepší značka“ se žádné síti servisů nepodařilo sesadit společnost Bosch z vedoucí pozice – značka Bosch tak v roce 2013 zvítězila již poosmé za sebou.

Kromě vítězství v kategoriích „Zapalovací svíčky“ a „Stěrače“ dosáhla společnost Bosch prvenství v kategoriích „Filtry“, „Světla/žárovky“, „Akumulátory“ a „Nástroje“. Tento úspěch je tak jasným důkazem síly značky Bosch a její špičkové technologie a kvality. Z daného úspěchu mohou těžit také servisy, neboť špičkové produkty a služby Bosch, které nabízejí, představují přesně to, co motoristé chtějí.

Čtenáři časopisu Auto, Motor und Sport byli požádáni, aby „označili všechny společnosti, které podle jejich názoru nabízejí špičkové produkty“. Společnost Bosch skončila na prvním místě v následujících kategoriích:

Sítě servisů - Bosch Car Service
• Akumulátory
• Světla/žárovky
• Filtry
• Stěrače
• Nástroje
• Zapalovací svíčky


zdroj: Bosch press

Další aktuality

Bosch nejrespektovanějším dodavatelem automobilové techniky

Smluvní servis Slavia pojišťovny

Prodloužené záruky CARGARANT

Smluvní servis Wüstenrot pojišťovny a.s.

Bosch Car Service opět vyhodnocena jako nejlepší servisní síť 2012