Bosch Car Service: hlavní servisní partner e-Mobil Rally „Wave“

20.9.2011

 

Od 11. do 25. září 2011 proběhne napříč Evropou tzv. e-Mobil-Rally "Wave", které se zúčastní 20 mezinárodních týmů, mimo jiné i jeden z České republiky, a během 15 dnů projede 8 zemí.

e-Mobil Rally startuje v Paříži a cílem je Praha. Na své pouti projede postupně Francii, Belgii, Holandsko, Německo, Švýcarsko, Lichtenštejnsko, Rakousko a právě Českou republiku. Hlavním úkolem je rozšíření povědomí o otázkách a možnostech e-mobility. To proběhne na 35 plánovaných zastávkách, mimo jiné i v Brně, Jihlavě a Praze.

 

 

 


'
'
 

 

 

 

 
Oficiálním servisním partnerem celé cesty je díky svým zkušenostem a know-how v oblasti elektromobility síť servisů Bosch Car Service, jehož logo spatříte na jednotlivých vozidlech. Bosch Car Service je odpovědný za agilnost týmu v případě poruchy nebo nehody. Disponuje moderním diagnostickým zařízením Bosch ESI[tronic], které je schopno provést diagnostiku elektromobilů a dále má k dispozici technickou Hot-line a profesionální školený personál, který je připravený okamžitě pomoci.

 

Tak jako v životě, štěstí přeje připraveným a proto je dobré míti v případě nutnosti jistotu poskytnutí nejlepšího možného servisu. A ten u sítě Bosch Car Service vždy najdete.

 

Přijďte se podívat i vy:

V sobotu 24.9.v Brně, Ve Vaňkovce 1, mezi 10:30 a 14:30
V sobotu 24.9. v Jihlavě, Benešova ulice, mezi 16:30 a 19.hod
V neděli 25.9. v Praze na Staroměstském náměstí mezi 11. a 15. hod.

 

 

Další aktuality

Přestavby na Ethanol E85 u nás...

Smluvní servis TRIGLAV pojišťovny, a.s.

Nové zboží na E-shopu

U nás koupíte orig. ND BMW

Smluvní servis pojišťoven ČSOB, AXA, Uniqa a Hasičská vzaj. poj.

CRU Servis s.r.o.
Otevírací doba
PROVOZ NEPŘERUŠEN !!!
Pondělí - Pátek: 7.45 - 16.45 h
Sobota: po dohodě
Aktuality
PROVOZ NEPŘERUŠEN !!!
PROVOZ NEPŘERUŠEN !!!
Náš servis bude od 1.3.2021 otevřen ve standartním režimu jako doposud. Jediná změna kterou musíme dle nařízení vlády dodržet je, že zákazníkům nebude povolen vstup do prostorů autoservisu a příjem/výdej vozidel do a z opravy bude probíhat na parkovišti ve venkovních prostorách před admin.budovou. Těšíme se na Vás.
> Další aktuality
Našim zákazníkům nabízíme
  • Práci ve špičkové kvalitě
  • Originální náhradní díly
  • Osobní přístup
  • Servis bez ztráty záruky
  • Transparentní ceny
  • Pro všechny značky
Více o pravidlech kvalitních služeb
Živé firmy