Díly Bosch -15%

Tato akce již skončila

V září a říjnu jsme pro vás připravili akční slevu -15% na náhradní díly značky BOSCH. Touto akcí chceme podpořit prodej ND této celosvětově známé značky a dopřát i Vám, za velmi příznivé ceny kvalitu, kterou tato značka bezpochyby nabízí.

Mnozí motoristé si myslí že "BOSCH" vyrábí jen náhr.díly týkající se elektroniky a autobaterie, ale to je omyl. BOSCH je jedním z předních výrobců např. příslušenství brzd, brzdových destiček, kotoučů, brzdových třmenů, ABS, rozvodových řemenů, palivových čerpadel (benzín + diesel), osvětlení vozidel , stěračů, vstřikovacích trysek, zapalovacích a žhavících svíček, snímačů a mnoha jiných dílů.

Tyto a spousty jiných dílů si můžete objednat přímo v naší provozovně, kde Vám tyto díly v rámci servisních prací rádi vyměníme. Pokud budete mít zájem o jakýkoliv náhraní díl (nejen Bosch) napište nám nebo volejte na tel.č.: 596322020 a my pro Vás připravíme cenovou nabídku tohoto dílu.

Těšíme se na Vaši návštěvu.... kolektiv CRU-Servis

Vybrané servisní služby
Motor
Motor
BrzdyBrzdy
SklaSkla
ElektronikaElektronika
Prohlídky
Prohlídky
Osvětlení
Osvětlení
Pneumatiky
Pneumatiky
Mechanické systémy
Mechanické systémy
Klimatizace
Klimatizace
Otevírací doba

Pondělí - Pátek 7.45 - 16.45 h

Sobota - po dohodě

Neděle - zavřeno

Aktuality
Mobilní aplikace Bosch Car Service asistent
Mobilní aplikace Bosch Car Service asistent
> další aktuality
Články
Regenerace filtrů pevných částic: Jak jezdit, abychom neničili drahý filtr?
Regenerace filtrů pevných částic: Jak jezdit, abychom neničili drahý filtr?
> další články
Rychle do cíle
Živé firmy
Bosch Car Service – Profesionální servis pro vaše auto
> O Bosch Car Service - přehled
Vítejte v Bosch Car Service

Vaše vozidlo je u nás v dobrých rukách. S více než 17.500 autoservisy Bosch Car Service ve více než 150 zemích jsme celosvětově největší nezávislou sítí autoservisů.

Spolupracujeme se společností Bosch a využíváme know-how a vybavení celosvětově největšího dodavatele náhradních dílů pro automobily. Skoro všechny renomované značky využívají ve svých nejnovějších modelech díly a technologie společnosti Bosch. Jako autoservis pro všechny značky vozidel zvládá Bosch Car Service a jeho vyškolení technici nejmodernější technologie vozidel a vždy dokážou zajistit provedení údržby, přípravy na technickou kontrolu, překontrolování vozidla, diagnostiku elektronických systémů a všechny další opravy vozidel.

Těšíme se na vaši návštěvu!
Navštivte nás na

YouTube YouTube   Facebook Facebooku   Google + Google +

CRU Servis s.r.o., Bohumínská 373/7, Karviná - Staré Město, 733 01, GPS: 49°51'53.438"N, 18°30'57.751"E, navigovat do servisu
Tel.: +420 596 322 020, E-mail: cruservis@cruservis.cz, další kontakty Toplist
Mapa stránek - Sitemap