tel.: +420 596 322 020
email: cruservis@cruservis.cz, kontaktní formulář
OTEVÍRACÍ DOBA
Pondělí - Pátek 7.45 - 16.45
Sobota po dohodě
Neděle zavřeno
      
PRINT code - značení autoskel leptáním VIN kódu

Technologie PRINTcode 

 

PRINTcode je nejnovější technologie na tisk speciálních šablon, díky kterým vyleptáte daný VIN na skla vozidla. Technologie PRINTcode se skládá se speciálně upravené tiskárny a softwaru. Software PRINTcode umožňuje tisk VIN kódu, jako jediný i Vašeho loga nebo loga značky vozidla a ihned provede registraci daného VIN kódu a vozidla do databáze ECCR, včetně tisku certifikátu a osvědčení o provedení označení vozidla.

Produkt VinCodeCar, je sada obsahující veškeré komponenty potřebné k aplikaci VIN kódu technologií leptání PRINTcode na vnitřní stranu skel automobilů a v případě autofólií aplikaci z vnější strany skel automobilů. Součástí produktu je automatické zaregistrování VIN kódu vozidla do databáze European Car Code Register.


Na výstražné samolepce, která obklopuje vyleptané VIN, je uvedena společnost, která provedla označení vozidla, jako garant profesionálního provedení označení vozidla technologií PRINTcode podle stanovených postupů výrobcem. V případě označení nového vozu VIN kódem a logem daného dealera, je toto označení považováno za garanci nákupu a jasného původu daného vozidla.

Technologie PRINTcode, jako jediná umožňuje vyleptat logo společnosti nebo logo značky vozidla, jako trvalý doklad profesionálního označení vozidla. Je jen na Vás jestli budete chtít samotné VIN, nebo nějaké logo značky. Samozřejmě jsme schopni vyleptat jakýkoliv nápis nebo logo dle Vašich podkladů (omezeno počtem znaků).


Vozidlo označené technologií PRINTcode, je trvalé a nelze bez viditelného poškození skla odstranit, jako je to možné u některých konkurenčních firem.

Díky registrací do databáze ECCR, si každý klient může po zadání daného VIN bezplatně zkontrolovat, že vozidlo bylo označeno technologií VinCodeCar.

Značení autoskel je velmi účinná prevence proti odcizení vašeho vozidla, která je jedinečná umístěním leptaného VIN z vnitřní nebo vnější strany skel vozidla, v blízkosti homologační značky skla.


Tuto službu nabízíme za 990.-vč.DPH

 PROČ ZNAČIT VIN ?

 

 

Produkt VINPRINT II je schválené příslušenství ŠKODA AUTO 

 

CRU Servis s.r.o., Bohumínská 373/7, Karviná - Staré Město, 733 01, GPS: 49°51'53.438"N, 18°30'57.751"E