tel.: +420 596 322 020, email: cruservis@cruservis.cz, další kontakty
CRU Servis s.r.o. - KARVINÁ
Úvodní stranaNaše službyNaše službyDíly a přislušenstvíDíly a přislušenstvíPrůvodciPrůvodceO Bosch Car ServiceO BCS

Díly Bosch -15%

[27.8.2017]

V září a říjnu jsme pro vás připravili akční slevu -15% na náhradní díly zn.BOSCH. Touto akcí chceme podpořit prodej ND této celosvětově známé značky a dopřát i Vám, za velmi příznivé ceny kvalitu, kterou tato značka bezpochyby nabízí.

 

 Akce

 

 

Mnozí motoristé si myslí že "BOSCH" vyrábí jen náhr.díly týkající se elektroniky a autobaterie, ale to je omyl. BOSCH je jedním z předních výrobců např. příslušenství brzd, brzdových destiček, kotoučů, brzdových třmenů, ABS, rozvodových řemenů, palivových čerpadel (benzín + diesel), osvětlení vozidel , stěračů, vstřikovacích trysek, zapalovacích a žhavících svíček, snímačů a mnoha jiných dílů.

 

Tyto a spousty jiných dílů si můžete objednat přímo v naší provozovně, kde Vám tyto díly v rámci servisních prací rádi vyměníme. Pokud budete mít zájem o jakýkoliv náhraní díl (nejen Bosch) napište nám nebo volejte na tel.č.: 596322020 a my pro Vás připravíme cenovou nabídku tohoto dílu.

 

Těšíme se na Vaši návštěvu.... kolektiv CRU-Servis

Průvodce zimou

Příchod zimy může být někdy rychlý a nenadálý. Buďte proto na to dopředu připraveni. Existuje několik věcí, které byste měli mít vždy po ruce, abyste snadno zvládali její možné nástrahy.

Více informací

Dárkové poukazy

Nevíte si rady, nebo máte problém s výběrem dárků pro své blízké ?

více

Průvodce pro akumulátory

Možná budete překvapeni, ale akumulátor má raději zimu než období horkého léta, kdy je opotřebení mnohem vyšší než v chladných zimních měsících.

Více informací

STK/ME

Každé dva roky musí vaše vozidlo podstoupit kompletní technickou kontrolu a zákonem předepsané měření emisí (STK + ME). V našich autoservisech vám to zajistíme ve spolupráci s úředně uznanými stanicemi technické kontroly.

Na nabídku

Bosch Car Service Asistent

Domluvte si termín servisu vašeho vozidla kdykoli pomocí mobilní aplikace ve vašem telefonu.

Více o aplikaci

Svíčky Bosch

Společnost Bosch vyvíjí a vyrábí svíčky v úzké spolupráci s předními výrobci automobilů. Vysoká výkonnost a enormní spolehlivost mluví za kvalitu našich zapalovacích svíček.

Na sortiment
Vítejte ve svém Bosch Car Service

Vaše vozidlo je u nás v dobrých rukách. S více než 17.000 autoservisy Bosch Car Service ve více než 150 zemích jsme celosvětově největší nezávislou sítí autoservisů.

Spolupracujeme se společností Bosch a využíváme know-how a vybavení celosvětově největšího dodavatele náhradních dílů pro automobily. Skoro všechny renomované značky využívají ve svých nejnovějších modelech díly a technologie společnosti Bosch. Jako autoservis pro všechny značky vozidel zvládá Bosch Car Service a jeho vyškolení technici nejmodernější technologie vozidel a vždy dokážou zajistit provedení údržby, přípravy na technickou kontrolu, překontrolování vozidla, diagnostiku elektronických systémů a všechny další opravy vozidel.

Těšíme se na vaši návštěvu!
Vybrané služby
Bosch Car Service
Navštivte nás na

YouTube YouTube   Facebook Facebooku   Google + Google +

CRU Servis s.r.o., Bohumínská 373/7, Karviná - Staré Město, 733 01, GPS: 49°51'53.438"N, 18°30'57.751"E
tel.: +420 596 322 020, email: cruservis@cruservis.cz, kontaktní formulář
Toplist