tel.: +420 596 322 020, email: cruservis@cruservis.cz, další kontakty
CRU Servis s.r.o. - KARVINÁ
Úvodní stranaServisní službyÚvodní stranaDalší službyDalší službyDíly a přislušenstvíDíly a přislušenstvíPrůvodcePrůvodceO BCSO BCS

DOVOZ VOZIDEL ZE ZAHRANIČÍ

Naše firma se více než 16 let zabývá dovozem osobních a užitkových vozidel ze zahraničí. Tato vozidla jsou z ověřených zdrojů a z 90% disponují originální servisní knížkou. Dovezené vozy jsou v našem servisu podrobeny kompletní prohlídce. Na vozidlech je proveden inspekční servis vč. výměny olejových náplní. Na tyto vozy poskytujeme záruku 3 měsíce. STK, Emise a zajištění RZ je samozřejmostí. K vozidlu zákazník zdarma dostává asistenční krytí  Bosch Mobility Assistance (platí do 10let  stáří a max. 200 000 Km).


Pokud máte zájem o dovoz vozidla, vyplňte prosím FORMULÁŘ PRO DOVOZ VOZIDLA ZE ZAHRANIČÍ

Dovezli jste si ze zahraničí vozidlo a nevíte jak postupovat k přidělení RZ ? Jsme připraveni Vám vše zajistit včetně STK a registrace na odboru dopravy. Tato služba není podmíněna dovozem vozidla naší firmou. Pokud máte zájem o tuto zpoplatněnou službu prosím kontaktujte p. Capek tel.: 602288090 nebo cruservis@cruservis.cz.


Vítejte ve svém Bosch Car Service

Vaše vozidlo je u nás v dobrých rukách. S více než 17.000 autoservisy Bosch Car Service ve více než 150 zemích jsme celosvětově největší nezávislou sítí autoservisů.

Spolupracujeme se společností Bosch a využíváme know-how a vybavení celosvětově největšího dodavatele náhradních dílů pro automobily. Skoro všechny renomované značky využívají ve svých nejnovějších modelech díly a technologie společnosti Bosch. Jako autoservis pro všechny značky vozidel zvládá Bosch Car Service a jeho vyškolení technici nejmodernější technologie vozidel a vždy dokážou zajistit provedení údržby, přípravy na technickou kontrolu, překontrolování vozidla, diagnostiku elektronických systémů a všechny další opravy vozidel.

Těšíme se na vaši návštěvu!
Vybrané služby
Bosch Car Service
Navštivte nás na

YouTube YouTube   Facebook Facebooku   Google + Google +

CRU Servis s.r.o., Bohumínská 373/7, Karviná - Staré Město, 733 01, GPS: 49°51'53.438"N, 18°30'57.751"E
tel.: +420 596 322 020, email: cruservis@cruservis.cz, kontaktní formulář
Toplist