tel.: +420 596 322 020, email: cruservis@cruservis.cz, další kontakty
CRU Servis s.r.o. - KARVINÁ
Úvodní stranaServisní službyÚvodní stranaDalší službyDalší službyDíly a přislušenstvíDíly a přislušenstvíPrůvodcePrůvodceO BCSO BCS

PROFIL FIRMY, vstoupili jsme do 3 desetiletí činnosti....

Naše společnost působí od roku 1991, kdy jsme si pro svou činnost pronajali areál bývalého zahradnictví v Karviné-Starém Městě u výpadovky na Bohumín. V roce 1998 jsme tyto prostory odkoupili a dnes jsou již z 90 % generálně zrekonstruovány.

Během dvacetiletého působení jsme rozšířili vozový park o tři odtahová vozidla zn. VW LT 35, MB Sprinter 412 D, MB Sprinter 416 CDI a servisní vozidla Renault Rapid a Citroen Berlingo. Otevřeli jsme  novou karosářskou dílnu. Investovali jsme nemalé prostředky do technického a diagnostického vybavení autoservisu, ke kterému patří též vybavení pneuservisu, geometrie a karosárny.

Pro zkvalitnění služeb jsme zrekonstruovali prostory pro naše klienty a také zázemí pro samotnou práci našich zaměstnanců. Celý areál je pokryt WIFI signálem s přístupem na internet. Klienti čekající na opravu svého vozidla mohou využít čekárnu s kavomatem, TV, dětským koutkem. V letních měsících je pro ně připravena venkovní pergola s dětským hřištěm

Po celou dobu jsou naši pracovníci průběžně školeni ve školícím středisku firmy Bosch, se kterou jsme v roce 2004 podepsali smlouvu o spolupráci v rámci celosvětové servisní sítě Bosch Car Service .
Od roku 1999 jsme členy profesního sdružení Svazu Autoopraven ČR (SAČR) a profesního řetězce Partner Elit, Car Fleet Service a Ford Service Club. Úzce spolupracujeme s Českou pojišťovnou. Jsme taktéž členy Hospodářské komory okr. Karviná.

V roce 2005 jsme rozšírili naši flotilu vozidel o dvě nová náhradní vozidla  Škoda Fabia a v roce 2008 o další tři náhr.vozidla, která dnes hojně využívají naší klienti jak na servise tak i na karosárně. V roce 2005 jsme získali certifikát jakosti ISO 9001:2001 od cert. spol. TÜV.
Zatím posledním naším úspěchem je 3.místo v celostátní soutěži Autoservis Roku 2008, které nám bylo uděleno Svazem dovozců a opravářů mot. vozidel ČR (SAČR).

Od prosince 2013 se firma Vítězslav Capek - CRU Servis přetransformovala změnou právní subjektivity na CRU Servis s.r.o. Touto změnou se pro klienty našeho servisu nic nezměnilo, vše zůstalo na svém místě se stejným týmem lidí.

Naším cílem je dále rozšiřovat a zdokonalovat služby pro naše klienty vč.zázemí servisu.

Vítejte ve svém Bosch Car Service

Vaše vozidlo je u nás v dobrých rukách. S více než 17.000 autoservisy Bosch Car Service ve více než 150 zemích jsme celosvětově největší nezávislou sítí autoservisů.

Spolupracujeme se společností Bosch a využíváme know-how a vybavení celosvětově největšího dodavatele náhradních dílů pro automobily. Skoro všechny renomované značky využívají ve svých nejnovějších modelech díly a technologie společnosti Bosch. Jako autoservis pro všechny značky vozidel zvládá Bosch Car Service a jeho vyškolení technici nejmodernější technologie vozidel a vždy dokážou zajistit provedení údržby, přípravy na technickou kontrolu, překontrolování vozidla, diagnostiku elektronických systémů a všechny další opravy vozidel.

Těšíme se na vaši návštěvu!
Vybrané služby
Bosch Car Service
Navštivte nás na

YouTube YouTube   Facebook Facebooku   Google + Google +

CRU Servis s.r.o., Bohumínská 373/7, Karviná - Staré Město, 733 01, GPS: 49°51'53.438"N, 18°30'57.751"E
tel.: +420 596 322 020, email: cruservis@cruservis.cz, kontaktní formulář
Toplist